Derya Abla Kahve Falı

iOS için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma MEVLUT BAKICI
Derya Abla Kahve Falı uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kahve toplantılarınıza eğlence katabilir ve geleceğe dair yaşayacak olduğunuz olaylardan haberdar olabilirsiniz.

Derya Abla Kahve Falı uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kahve toplantılarınıza eğlence katabilir ve geleceğe dair yaşayacak olduğunuz olaylardan haberdar olabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir sohbet eşliğinde bir kahve toplantısı gerçekleştirdiniz. Sohbetler edildi, kahveler içildi, fincanlar kapatıldı ve sıra  fal bakmaya geldi. Ancak kimse fal bakmayı bilmiyor. Bu sebeple kahve keyfiniz yarım kalmak zorunda mı? Artık değil. Çünkü Derya Abla var. Kahve falınız hazır olunca resmini çekerek gönderebilir ve fal yorumunuzu okuyarak gelecekten haberdar olabilirsiniz. Üstelik sadece bu kadar da değil.

Uygulama ile tarot falınıza baktırabilir, yıldıznamenizi okuyabilir, iskambil falınıza baktırabilir, burç yorumlarınızı okuyabilir ve gördüğünüz rüyaların da tabirlerini öğrenebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Derya Abla Kahve Falı uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Derya Abla Kahve Falı indir
DİĞER SÜRÜMLER